ЗВОНИТЕ НАМ
+38(096) 015 96 63

WhatsApp/Viber
+38(050) 410 25 93

Корзина0Item(s)

Ваша корзина пуста

Product was successfully added to your shopping cart.

Ротаційна висікальна та перемотувальна машина Errepi Dante

Краткое описание

Це найбільш економічна система для виробництва порожніх етикеток. Dante може бути оснащена автоматичним перемотувачем для намотки ролів заданого діаметра на різні діаметри втулки, також із автоподачею втулок.

Подробности

Компактні ротаційні висічки виробництва італійської компанії Errepi представляють собою інноваційне рішення для тих, хто займається обробкою самоклеючої етикетки і потребують обробки великих обсягів продукції у поєднанні із простотою користування.

Висічки розроблені для обробки самоклеючих матеріалів та будь-якого іншого гнучкого матеріалу, оптимізуючи досвід та знання, набуті роками.

Асортимент верстатів Errepi може задовольнити різноманітні потреби клієнтів із продукцією, розробленою відповідно до ваших потреб: одинарне або протилежне висікання, з механічним приводом або сервоприводом із безщітковими двигунами для роботи в лінію або автономного висікання в будь-якій системі.

Опис ротаційної висічки / перемотчика Errepi Dante

DANTE випускається під ширину матеріалу 380 мм і 450 мм. Базова машина пропонується зі знімним висікальним блоком ніж/протиніж, блоком присосок, діаметром матеріалу на розмотці до 800 мм, одинарним або подвійними валами для намотки. Також машина може бути оснащена 2 блоками висікання, як для виробництва незадрукованих етикеток, так і для висікання із суміщенням для попередньо надрукованих етикеток – при дооснащенні сервоприводом (R-Dante)

DANTE простий у використанні, ефективний у своїх функціях і практичний у налаштуваннях завдяки сенсорній панелі оператора.

Високопродуктивне процесорне керування і передове програмне забезпечення дозволяють здійснювати через налаштовану систему перевірку висікальних робіт із зупинкою в положенні склейки; ви можете зберегти налаштування роботи в пам’яті компютера  для швидкого запуску повторних робіт.

При установці в лінію із ротаційною висікальною машиною Errepi Dante намотчик Errepi Leonardo утворює високопродуктивну автоматичну лінію для виготовлення ролів самоклеючої термоетикетки, в тому числі на пластикових шпулях різного діаметру.

Технічні характеристики ротаційної висікальної та перемотувальної машини Errepi Dante

Модель Errepi Dante

380

450

Ширина матеріалу

380 mm

450 mm

Ширина друку

380 mm

450 mm

Розгортка Min/Max

7,5” / 24”

7,5” / 24”

Ширина висікання

370 mm

430 mm

Розгортка висікання min/max

7,5” / 24”

7,5” / 24”

Max. діаметр роля на розмотці

800 mm

800 mm

Max. діаметр роля на намотці

400 mm опційно 600 mm

400 mm опційно 600 mm

Діаметр втулки на намотці

25,4 mm - 76 mm (опційно 152 mm)

25,4 mm - 76 mm (опційно 152 mm)

Намотка пряма і реверс

стандартно

стандартно

Макс швидкість

200 m/min

200 m/min

Перевірка пропущених етикеток

опційно

опційно

Друкарські секції

max 2

max 2

Висікальні секції

max 2

max 2

Леза повздовжного різання

6

8