ЗВОНИТЕ НАМ
+38(096) 015 96 63

WhatsApp/Viber
+38(050) 410 25 93

Корзина0Item(s)

Ваша корзина пуста

Product was successfully added to your shopping cart.

Револьверний намотчик рулонної етикетки Errepi Leonardo

Краткое описание

Errepi Leonardo використовується для намотки невеликих ролів рулонної етикетки на втулки діаметром від 20 до 76 мм. Зміна ролів, заклейка (закриття) ролів, завантаження втулок на намоточну вісь, розвантаження намотаного роля - виконується автоматично.

Подробности

Автоматичний нон-стоп револьверний намотувач Errepi Leonardo для рольової етикетки

Італійська компанія Errepi має великий досвід у виробництів машин для вузькорулонної етикетки. В програмі команії флекомашини, ротаційні висічки, наомтчики револьверного типу, перемотувально-інспекційні машини.

Намотка невеликих ролів етикетки на втулки малого діаметру є непростим завданням. Сам процес перемотки такого роля займає всього декілька секунд, але завантаження втулок, закріплення матеріалу, заклейка роля, зняття готової продукції- потребує значних зусиль і займає багато часу. Для таких робіт Errepi розробила автоматичний намотчик револьверного типу. Ця модель є ідеальною машиною для перемотування самоклеючої етикетки або рулонів паперової чи плівкової етикетки, забезпечує високу автоматизацію, продуктивність і простоту використання при високій якості кінцевих рулонів.

Опис намотчика вузькорулонної етикетки  Errepi Leonardo 

Верстат може перемотувати матеріал на втулки будь-якого діаметру від 20 до 76 мм, дозволяє намотувати рулони зовнішнім діаметром до 350 мм. Випускається під ширину матеріалу 380 мм, 450 мм і 530 мм.

Leonardo випускається у двох варіантах закриття рулона:

  • з так званим «прихованим» клеєм, який не залишає слідів у матеріалі;
  • без клею, запатентована система, яка не використовує клей.

Закриття рулонів за допомогою етикеток, порожніх або із змінними даними, стандартне в моделі без клею, також може бути забезпечене в моделі з клеєм.

Завантаження втулки на вісь намотки, запуск намотування нового роля, закінчення намотки, закриття роля, вивантаження готового роля – всі операції виконуються машиною автоматично. Завдяки револьверній конструкції із 4 намотувальними осями заміна намотаних ролів виконується автоматично без знижегння продуктивності машини.

Перемотування рулонів контролюється електронним способом за допомогою безщіткових двигунів, що забезпечує високу точність натягу та руху матеріалу, а також забезпечує бажані можливості керування натягом.

Leonardo оснащений сенсорною панеллю, яка дозволяє легко встановлювати параметри машини за допомогою зручного інтерфейсу. Зміна завдань здійснюється з панелі оператора, переналаштування швидке та просте (5 хвилин!) єдине необхідне механічне регулювання - заміна валів.

Верстат може бути оснащений ручним, напівавтоматичним або повністю автоматичним завантажувачем втулок різних видів.

Намотчик можна підключити до будь-якої ротаційної машини, наприклад вузькорулонного флексопреса, ротаційної висікальнох машини, із синхронізацією по швидкості.

При установці в лінію із ротаційною висікальною машиною Errepi Dante намотчик Errepi Leonardo утворює готове рішення для виготовлення ролів самоклеючої термоетикетки, в тому числі на пластикових шпулях різного діаметру.

Технічні характеристики намотчика рулонної етикетки Errepi Leonardo

Модель Errepi Leonardo

380

450

530

Ширина матеріалу

380 mm

450 mm

530 mm

Макс. діаметр на намотці

350 mm

350 mm

350 mm

Діаметр втулки на намотці

18 mm - 76 mm

25,4 mm - 76 mm

25,4 - 76 mm

Макс. швидкість

200 m/min

200 m/min

200m/min

Обрізка і заклейка без сповільнення швидкості роботи

стандарт

стандарт

стандарт